Kategorie: Články, A-tým

1.kolo Pohár PFKS

TJ Sokol Radnice - Slavoj Mýto A

TJ Sokol Radnice - Slavoj Mýto A 3:3 (na PK 2:1).

Branky: Esterka, Polášek, Habr - 3x Konopasek

Sestava TJ Sokol Radnice

Spevacek (46.min.Volák) - Krč D. (46.min.Vesely, 70.min.Strunc), Krč M., Valenta, Rydl, Fencl, Spurný, Esterka (75.min.Koffer), Vitous, Švajcr (46.min.Habr), Polášek.

Sestava Slavoj Mýto

Matouš Martin (46min. Vild Jan) - Hackr Zdeněk (46min. Dongres Karel), Smitka Lukáš, Štych, Abrt Jiří(43.min Švejda martin), Veverka Michal(80min. Veselý David), Konopásek David, Bejček Petr(K), Anténe Daniel (46min. Končal Šimon), Rieger David, Zajíček Tomáš

Kvalitní, nebojácný výkon proti třetímu mančaftu krajského přeboru. Zasloužené vítězství.

V dalším kole poháru nás čeká opět velmi kvalitní soupeř z Krajského přeboru TJ Zruč. O uskutečnění zápasu Vás budeme informovat v nejblížších dnech.