Kategorie: Články, Dorost

12. 10. TJ Slavoj Mýto vs Sokol Radnice dorost 3:1 (1:1)

V Mýtě se nedá počítat s rovinou ................

K venkovnímu zápasu jsme opět neodcestovali kompletní, když nám chyběli všichni útočníci ( PEŠEK, KOŘÍNEK, PRACHÁR ).

O tom, že v MÝTĚ je to vždy hektické jsme věděli, ale že to bude tak hrozné to jsme si nemysleli. Výkon hlavního rozhodčího a pomezního HATINY byl až směšný. Vše se začali projevovat, hned po našem vstřeleném gólu na 0 : 1, který střelou z dálky zajistil JONÁK. Od té doby si jmenovaní pánové na hřišti dělali co chtěli. Dovedli domácí tým k vítězství 3:1 a k dvoum zbytečným vyloučením na naší straně ( JONÁK, MELOUN ).

Branka : JONÁK

BENEŠ - SUDA, RÜCKHAUF,MELOUN, JONÁK - KRČ, FRIDRICH, DRASKÝ, ČEKAN - NĚMEC, ŠERÝ ( JUDL, NĚMČÍK )