Kategorie: Články, Dorost

19. 10. 2013 Sokol Radnice dorost vs TJ Hrádek 6:2 (4:2)

V domácím zápase jsme nastoupili v dost improvizované sestavě..........

Chybělo pět hráčů základní sestavy. Přesto úřadoval náš nejlepší střelec Kuba KOŘÍNEK. V 7 min. všem utekl a střelou po břevno dal na 1 : 0. Další šance přibývali ale nedařilo se je proměňovat. Tak přišel trest a to z naší strany. Ve 20 min. si SUDA dal po rohovém kopu hostů vlastní branku 1 : 1. Tento stav, ale dlouho nevydržel, protože ve 26 min. z nařízené penalty KOŘÍNEK nás poslal do vedení 2 : 1. Ve 32 min. jsme, ale soupeři opět z naším přičiněním dopřáli vyrovnání stavu. ČEKAN přihrál ve vápně soupeři přesně na nohu a ten srovnal na 2 : 2.

Přesto jsme do konce poločasu vedení převalili na vlastní stranu, když ve 38 min. KOŘÍNEK střelou z 20 metrů dal na 3: 2 a ve 44 min.  po dorážce ŠERÝ upravil na stav 4 : 2.

Ve druhém poločase se soupeř už na nic nezmohl a dalšími brankami KOŘÍNKA v 72 min. a 85 min. jsme ukončili zápas za stavu 6 : 2.

Poločas : 4 : 2
Branky: KOŘÍNEK  5 , ŠERÝ

BENEŠ - SUDA, RÜCKHAUF, KRČ, JUDL  -  ČEKAN, FRIDRICH, NĚMEC, ŠERÝ - KOŘÍNEK, NĚMČÍK