20. 10. 2013 Sokol Radnice B vs FC Cheznovice B 3:3 (1:2) PK 5:4

V domácím zápase jsme chtěli potvrdit naši dobrou formu, což se nám částeně povedlo...

Zápas se pro nás nevyvíjel vůbec dobře. Po našem nedůrazném bránění vystřelil soupeřův útočník prudkou střelu z dobrých 25 metrů, brankář Kučera neudržel tento pokus v rukavicích a bylo to 0:1.

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Po odraženém rohu se k míči u lajny dostal Paleček, který nacentroval před branku, kde si zkušeně počínal J.Kroc ( nová akvizice z Rokycan ) a bylo srovnáno. 1:1. Poté ovšem následovala řada našich dalších nepřesností, která pramenila k další šanci hostů, kteří nezaváhali a do poločasu se šlo za stavu 1:2.

Po poločase jsme měli možnost volného přímého kopu, kterého se ujal Kalaš, vyslal tvrdou střelu, brankář vyrazil pouze před sebe, kde číhal V. Kroc, který se v takových situací nemýlí a ne jinak tomu bylo i dnes a bylo srovnáno 2:2. V tuto dobu jsme byli jasně lepším celkem. Ovšem v 70. minutě přišla chyba a my jsme opět prohrávali 2:3. Nesklonili jsme hlavy a dál bojovali. Střídajíci Bušek, který hru výrazně rozhýbal, protlačil míč na malé vápno, kde číhal muž zápasu J.Kroc a s přehledem prostřelil dobíhajícího obránce i statického golmana. Konečný stav 3:3 a rozhodovaly penalty. Za nás proměnili všichni exekutoři (Melich,Toman,Kučera,Kvasnička,J.Kroc), a jelikož brankář Kučera jednu penaltu vytěsnil mimo tři tyče, dva body zůstali doma.

Kučera - Korner J., Kroc M., Melich, Purma - Kroc J., Kalaš, Paleček, Buchanec D. - Toman, Kroc V.

Střídali: Čekan, Bušek, Kvasnička

Autor: Lukáš Paleček