Kategorie: Články, A-tým

22. 3. 2014 Město Zbiroh vs Sokol Radnice A 6:0 (5:0)

Do nové sezony jsme nevykročili příliš šťastně .....................

První zápas jara nám hned nadělal vrásky na čele. Na hřišti Zbiroha jsme předvedli špatný výkon a odvezli si brankový příděl.

Už v deváté minutě zápasu jsme inkasovali první branku 1:0, a k veliké radosti domácích hráčů hned ve 14. minutě druhou. 2:0 Nedařila se nám kombinace ani jsme neohrozili domácí branku. A tak jediný kdo dával branky, byli hráči Zbiroha.

Ve 35. minutě už bylo zle nedobře, když domácí zvýšili už na 5:0 a zápas, od kterého se očekávalo hodně byl prakticky rozhodnutý. Tímto stavem skončil i první poločas.

Druhý poločas byl z naší strany povedenější, ale vysoký rozdíl měli hráči v hlavách a to bylo ze hry patrné.  V největší šanci se ocitl Martin Habr, ale jeho nepřesné zakončení podtrhlo velmi smolný zápas. Fotbalově chutnější hráči Zbiroha přidali ještě jeden gól a stanovili tak konečné skóre na 6:0.

Nesmíme se nechat tímto výsledkem otrávit a soustředit se na zápas s Tlučnou, který se hraje 29. 3. 2014 od 15:00 na domácím hřišti. Přijďte podpořit Radnický tým !!!!!!!!!!!!!

Spěváček - Richter, Rýdl, Spurný V., Valenta - Jícha, Esterka, Fencl - Krchov, Kroc, Habr

Střídali: Veselý, Cozl,