26. 10. 2013 Spartak Strašice vs Sokol Radnice B 7:4 (1:3)

Zápas se opět sešel s naším "A" mužstvem a tak jsme k utkaní jeli pouze v 11 lidech...

Začátek utkání jsme mírne podcenili a přišlo potrestání v podobě obdržené branky. Ovšemm potom se začalo hrát na 110% a snaha se vyplatila. Do poločasu jsme odcházeli za stavu 1:3 pro nás. Soupeř se ovšem nechtěl vzdát a po poločasové přestávce poslal na hřiště 4 nové hráče. Na hře soupeře to bylo znát a dokázal snížit na 2:3. Naštěstí přišla 50. minuta a navýšili jsme vedení znovu o dvě branky. Zapas se dohrával poměrně v klidu, podařilo se nám dát ještě pár branek, ale také dostat. O vítězství nás nepřipravil ani soupeřův závěrečný tlak. Vyhráli jsme nakonec 7:4. Ocenil bych velikou bojovnost každého hráče, který nastoupil v nelehkém utkání.

Nyní se nacházíme na 3. místě tabulky, což je velice pěkné umístění. V neděli od 14:00 k nám přijedou Příkosice "B", tak se přijďte podívat, protože Vaší podporu rozhodně potřebujeme a doufáme, že si společne dojdeme pro nějakej ten bodík do tabulky.

Körner Š., Körner J., Kroc M., Kučera, Čekan V., Bušek, Kalaš, Melich, Cózl, Kroc V., Buchanec D.

Branky: 3 Kroc V., 3 Melich, 1 Kučera