26. 5. 2013 TJ Sokol Radnice B vs FC Těškov 2:3 (2:1)

Duel se odehrál i přes vytrvalý déšť a podmáčené hřiště, úroveň hry tedy trpěla.....

První poločas byl z naší strany celkem povedený, vedli jsme po pěkné střele Habra, ale hostům se podařilo vyrovnat z rohového kopu, kdy byl těškovský hráč špatně pokryt.Bohužel jsme dopláceli na neproměňování šancí, což se přeneslo i do druhého poločasu.

Sice jsme se ujali vedení po trefě Tomáše Buchance, ten samý hráč ale dokázal tentokrát neproměnit i vyložené možnosti, a když se k němu v této činnosti připojil i Habr, hosté trestali. Na 2:2 vyrovnával neobsazený hráč z místa kolem penaltového puntíku a obrat dokonali hosté opět z rohu, kdy prošel míč malým vápnem a hráč v klidu zakončil.

Dalo by se říci, že nám po předchozích utkáních vyschl střelecký prach, je to velká škoda, protože soupeř byl určitě k poražení. Musíme to napravit v derby proti Břasům, které se nachází na chvostu tabulky, jenže duel s tímto rival nemývá favorita.

Körner Š., Körner J., Paleček, Rataj, Kučera, Habr, Spurný, Bíba, Fencl, Buchanec D., Buchanec T.