Kategorie: Články, Dorost

27. 10. 2013 Město Touškov vs Sokol Radnice dorost 3:2 (2:1)

Do Touškova jsme opět odcestovali v nekompletní sestavě................

Hlavně nám chyběla obranná řada a to se ukázalo jako podstatný problém v zápase. Do zápasu jsme vstoupili ale dobře. Ve 3 min. z pravé strany pěkně nacentroval SUDA a ve vápně KOŘÍNEK volejem trefil přesně horní roh branky 0 : 1. To ale bylo z naší strany na delší dobu všechno. Soupeř převzal iniciativu a dostal nás pod tlak. Špatně hrající záloha a obranná řada umožňovala soupeři dost prostoru a po faulech i standartní situace. Ve 25 min. přišla fatální chyba PEŠKA. Útočník soupeře ho obral o míč a šel sám na naši branku. Podél vyběhnutého brankaře BENEŠE srovnal na 1 : 1.  Nám se nic nedařilo a ve 40 min. jsme inkasovali podruhé.  Po závaru před naší brankou soupeř doslova dotlačil míč do sítě 2 : 1.

Do druhého poločasu jsme provedli několik razatních posunů v sestavě a naše hra rázem bylo o něčem jiném. Soupeře jsme začali přehrávat a byli dost nebezpeční. Vyrovnání, ale pořád nepřicházelo, ikdyž jsme k tomu měli dost příležitostí. Jednu z nějvětších spálil  v 55 min. PEŠEK.  KOŘÍNEK mu naservíroval přesnou přihrávku na nohu před úplně prázdou branku. PEŠEK  ale míč vůbec netrefil. Soupeř se  snažil jen z rychlých protiútoku a težil také z našich zbytečných faulů. Přesto jsme stále byli nebezpečnějším týmem a v 77 min. po pěkné kombinaci mezi PEŠKEM a KOŘÍNKEM se dostal sám před brankaře KOŘÍNEK a podstřelil vybíhajícího brankaře domácích  2 : 2. Dle jsme pokračovali v lepší hře a zdálo se že si z Touškova odvezeme nějaké bodové ohodnocení, ale to by nesměla přijít 81 min. Soupeř na naší branku poslal slabou střelu do prostřed branky. Brankaři BENEŠOVI míč proklouzl mezi rukami a skončil v síti 3 : 2.
Z tohoto jsme se do konce zápasu nezpamatovali a prohráli.

Poločas: 2 : 1
Branka: KOŘÍNEK  2

BENEŠ  -  SUDA, KRČ, FRIDRICH, NĚMEC - PRACHÁR, PEŠEK, ČEKAN, ŠERÝ  - KOŘÍNEK, JUDL ( NĚMČÍK )