89. L. Svoboda - 7. L. Aubrecht , 32. M. Svoboda , 49. F. Polášek , 51. Š. Huttr

J. Volák, P. Valenta, M. Krč (79. J. Draský), J. Klír (65. D. Fencl), D. Rýdl, L. Brož, Š. Huttr, L. Aubrecht, P. Spěváček, M. Svoboda (79. V. Kofroň), F. Polášek (72. P. Aubrecht)

1. Po nástupu na hřiště jsi od Pavla obdržel kapitánskou pásku. Dolehla na tebe tíha okamžiku? Svázalo  ti to nohy nebo se ti hrálo zlehka, jako vždy? (Jakub V.)

" Stále se cítím mladý. "

3. Můžeš něco doporučit tvým spoluhráčům, kteří po překročení třicítky přemýšlí o konci kariéry? (Jakub V.)

" Udržuji se v kondici, běhám a jezdím na kole a dodržuji pitný režim. "

4. Jak se tě líbil výjezd do Tlumačova a jaké máš pocity ze zápasu? (Fanda P.)

" Výjezd do Tlumačova se mi líbil, cestu tam jsem prospal. Po převlečení do dresu jsem fungoval jako každý hráč. Vyhráli jsme bojovností a cítím se výborně."

Co by jsi nám řekl k zápasu?

" V nedělním zápase dne 5.6.2022 v Tlumačově jsme potřebovali vyhrát a bodovat. Věděli jsme, že od začátku bude soupeř nebezpečný, neboť hraje o záchranu v KP.
Do začátku zápasu jsme vstoupili aktivně, taky se nám podařilo v 7. minutě vstřelil gól nádhernou střelou Lukáše Aubrechta. Soupeř se ale nevzdal, občas zahrozil dlouhým nákopem za obranu, ale my jsme si to pohlídali. My jsme se snažili být aktivní a ohrožovali branku soupeře. Náš tlak vyústil v pokutový kop, který jsme ale neproměnili a to ani po následující dorážce. Naše bojovnost vyústila v další gól na 2:0, branku vstřelil Matěj Svoboda.
V druhém poločasu jsme kontrolovali hru a soupeře jsme k ničemu nepustili. Po krásné kombinaci, vstřelil nádherný gól František Polášek, který zvyšoval již na 3:0. Vzápětí další gól přidal Šimon Huttr a stav byl 4:0 v náš prospěch. V 80. minutě došlo ke střídání dvou hráčů Jakuba Dražského a mě. Trenér Pavel Aubrecht se ještě rozhodl, že já, starý pardál dohraji zápas s kapitánskou páskou. Hned jsem se zapojil do hry, abych pomohl získat klukům cenné 3 body, které nám nakonec pomohli ke čtvrté příčce v tabulce. V 90. minutě vstřelil soupeř branku a snížil na konečných 4:1. Radnice Oléééé "