3. 11. 2013 Sokol Radnice B vs Čechie Příkosice B 2:3 (1:1)

V domacím zápase jsme usilovali o další vítězství, bohužel marně...

Na začátku zápasu jsme byli nejspíš ještě v kabině, protože nás soupeř k ničemu nepustil a úvodní tlak využil ke vstřelení vedoucí branky 0-1. Po obdrženém gólu jsme se probrali a zásluhou Tomáše Buchance,1:1. kterému krásně předložil míč V. Kroc, vyrovnali. Nerozhodným stavem skončil i první poločas.

Do druhého poločasu jsme sice vstoupili lépe, než do prvního, nicméně jsme po naší chybě opět prohrávali 1-2. Poté přišla chvíle Vény Čekana, který na pravé straně hřiště zatáhl míč až k vápnu, kde odcentroval na osamoceného T. Buchance a ten si s přehledem poradil a chladnokrevně poslal míč do sítě 2-2. Ovšem Příkosice se s bodem nechtěli spokojit a tak na hřiště poslali stabilního hráče jejich "A" týmu a ten se rázem proměnil v hráče rozdílového. S přičiněním naší obrany vymyslel třetí gól a bylo vymalováno. Konec zápasu 2:3.

Příští zápas si jedeme pro 3 body do Hrádku.

Körner Š., Körner J., Kroc M, Kučera, Purma - Čekan, Kalaš, Cozl, Toman - Buchanec T., KrocV.

Střídali: Melich, Veselý, Bušek

Branky: Buchanec T 2