Kategorie: Články, Dorost

5. 10. 2013 Sokol Radnice dorost vs Sokol Blatnice 5:2 (2:1)

Po nepovedeném zápase a debaklu v Horní Bříze jsme na domácím hřišti hostili soupeře z Blatnice.

O soupeři jsme nevěděli nic, jelikož jsme s ním hráli poprvé, ale zvěsti šli, že se jedná o kvalitní tým. To se projevilo od prvních minut zápasu. Přesto jsme ve 4 min. šli do vedení 1 : 0. Jakub KOŘÍNEK se dostal za obranu soupeře a podstřelil vybíhajícího brankaře hostů. V dalších minutách se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale šance obou týmů se nedařilo proměnit. Ve 23 min. přišlo naše zaváhání v obranné řadě a soupeř trestal 1 : 1. V závěru prvního poločasu ve 40 min.  se nám podařilo jít do vedení 2 : 1. DRASKÝ vysteřli z velkého vápna a k odraženému míči se opět dostal KOŘÍNEK a střelou k tyči nezaváhal.

Do druhého poločasu zůstal na lavičce KOŘÍNEK a dali jsme šanci dalším hráčům.Hned ve 47 min. přišla lahůdka. Z 30 metrů napřáhl FRIDRICH a jeho projektil skončil v prostoru šibeniči a s pomocí odrazu od břevna za čárou 3 :1. Se soupeřem to otřáslo a náš tlak sílil.Čekalo se jenom na další gól a rozhodnutí zápasu. Ten nepřišel. Naopak. V 58 min.  po zaváhání DRASKÉHO na půlící čáře se k míči dostal soupeř a míč který dlouhám nákopem putoval na naší branku skončil v síti. Zde se také moh červenat i náš brankař BENEŠ  3 : 2 . Svoji chybu, ale DRASKÝ napravil v 60 min. když po pěkné přihrávce MELOUNA utekl soupeřovo obraně a střelou zvýšil na 4:2. Když v 63 min. poslal DRASKÝ další střelu, která skončila na tyči a dorážející KRČ rybičkou zvýšil na 5 : 2 bylo rozhodnuto. Zbytek zápasu jsme už kontrolovali.

Branky: KOŘÍNEK 2, FRIDRICH, DRASKÝ, KRČ

BENEŠ - SUDA, RÜCKHAUF, MELOUN, JONÁK - NĚMEC, FRIDRICH, DRASKÝ, ČEKAN - KOŘÍNEK, KRČ ( PEŠEK, PRACHÁR, NĚMČÍK, ŠERÝ, JUDL )