9. 6. 2013 TJ Sokol Radnice B vs FK Volduchy 2:4 (0:1)

Ve vyrovnaném utkání byli šťastnější hosté....

Duel byl přesunut do sousedních Přívětic, na našem trávníku se po silných deštích hrát nedalo.

Do branky se po delší době postavil Kučera, který je vždy dobrou alternativou za dvojici Körner, Spěváček.

První vetší možnost měli hosté, naši hráči o sobě dali vědět až po čtvrt hodině hry, kdy se zastřeloval Fencl. V „Mexiku" byl terén celkem slušný, ale určitá místa nebyla v nejlepším stavu. Pocítili jsme to při první brance Volduch, kdy se míč zastavil v louži před brankou, na což nemohl Kučera reagovat a útočník hostí měl již lehkou pozici, 24. minuta 0:1. Dále se rodily šance na obou stranách, gólově zaváněly spíše ty v našem podání, v brejkové situaci neuspěl Fencl, na prázdnou vyšel také Habr a neujala se ani rána Dana Buchance. Do kabin jsme odcházeli s jednobrankovým mankem.

Předváděná hra nebyla úplně špatná, s na jaře rozjetými Volduchami jsme hráli vyrovnanou partii a naděje na body stále žila.

V úvodních deseti minutách se nám podařilo soupeře zmáčknout na jeho polovině a branka visela na vlásku, naopak hosté pak mohli z ojedinělého brejku navýšit vedení, dva hráči postupovali sami na Kučeru, ten je však skvěle vychytal.

Naše aktivita se povedla brankově zúročit v 57. minutě, kdy se střela Dana Buchance také lehce zbrzdila ve vodě, ale do branky se nakonec došourala, 1:1. Po brance jsme však nepochopitelně zvolnili a hosté udeřili poté, co se nepodařilo ubránit trestný kop a volný hráč usměrnil balon za záda bezmocného Kučery, 65.minuta 1:2. Bylo dobře, že se podařilo bleskově zareagovat, konkrétně Habrem, jehož střela se zatřepetala v síti v minutě 69., 2:2. Jenže náš tým opět jakoby přestal hrát a Kučera se měl co ohánět. Vyrovnaný stav se dařilo držet do 80. minuty, po zmatcích v obraně se dostal do brejku hráč Volduch a pohodlně přeloboval našeho gólmana, 2:3. Na vyrovnání bylo ještě dost času, ale Volduchy nám moc příležitostí nedaly a v posledních minutách přidaly čtvrtý zásah, 89, minuta 2:4.

Zápas to byl vyrovnaný, předvedená hra v našem podání vypadala celkem slušně, jen škoda několika nedorozumění, která soupeř potrestal v góly a na druhé straně neproměnění vyložených šancí.

Po sérii výher přišla nešťastná utkání, kdy k bodům nebylo daleko, chuť si můžeme spravit v dalším dohrávaném duelu, proti sousedům z Břas, hrací den bude čtvrtek 13. června a začíná se v 18 hodin.

Kučera, Veselý, Procházka, Rataj, Körner J., Buchanec D., Spurný, Bíba, Čekan, Habr, Fencl