Kategorie: Články, A-tým

Debakl Radnic ve Felbabce

FK Komárov - Radnice 5 : 0 (3:0)

Sestava Radnic:

Korner, Richter, Rýdl, Melich, Habr, Veselý, Kroc, Valenta,Cozl, Jícha, Paleček. Střídal Janata.

Na hřišti ve Felbabce Komárov skóroval již v 6.min. po chybě Palečka ve vlastním pokutovém území.Po vstřelené brance Komárov předváděl pohledný fotbal a Radnice přehrával. V 32.min. Komárov proměnil penaltu a vedl 2:0. Pak zahrozily Radnice nádhernou střelou matadora Jíchy, ale brankář čaroval. V 44.min. na branku sám postupoval Habr, ale neproměnil. Z protiútoku trestal Komárov a vedl již 3:0.

Ve druhé půli Komárov pokračoval ve velmi dobrém výkonu. V 53.min. se vyznamenal brankář Radnic Lev Korner, když chytil penaltu. V 57. min však kapituloval po průniku a přesné střele útočníka domácích – 4:0. Komárov si vypracoval další šance, které však zahodil. Radnice za celý druhý poločas ohrozily branku soupeře pouze jedovatou střelou Habra v 79.min, kterou však brankář vyrazil. Na konečných 5:0 upravil Komárov v 88.min. brankou z penalty po zbytečném faulu Veselého.

V tomto zápase Komárov předvedl velice pěkný fotbal plný pohybu a špatně hrajícího soupeře vysoko porazil. Velmi slabý výkon Radnic neomlouvá absence několika hráčů základní sestavy.