Kategorie: Články, Ostatní

Rozlosování soutěží jaro 2015

den datum hodina družstvo zápas
sobota 21.3.2015 15:00:00 A tým Radnice – Sokol Raková





sobota 28.3.2015 15:00:00 A tým Spartak Chrást – Radnice
neděle 29.3.2015 15:00:00 B tým Radnice – TJ Hrádek B





sobota 4.4.2015 16:30:00 A tým Radnice – Čechie Příkosice
neděle 5.4.2015 15:00:00 B tým TJ Město Zbiroh B – Radnice





středa 8.4.2015 17:00:00 přípravka Radnice – FK Kohouti D
sobota 11.4.2015 16:30:00 A tým Sokol Kralovice – Radnice
neděle 12.4.2015 16:30:00 B tým Radnice – FC Cheznovice 96 A





pondělí 13.4.2015 17:00:00 přípravka FK Kohouti E – Radnice
sobota 18.4.2015 17:00:00 A tým Radnice – Slavoj Mýto B
sobota 18.4.2015 17:00:00 B tým TJ Holoubkov A – Radnice
neděle 19.4.2015 10:00:00 žáci Radnice – Sokol Dobřív





středa 22.4.2015 17:00:00 přípravka Radnice – TJ Město Zbiroh
sobota 25.4.2015 15:00:00 A tým TJ Město Zbiroh A – Radnice
neděle 26.4.2015 14:30:00 žáci FK Volduchy - Radnice
neděle 26.4.2015 17:00:00 B tým Radnice – Sokol Skomelno





středa 29.4.2015 17:00:00 přípravka Radnice – SK Primalex Břasy
sobota 2.5.2015 17:00:00 A tým Radnice – Dynamo ZČE Plzeň B
sobota 2.5.2015 17:00:00 B tým Sokol Přívětice – Radnice
neděle 3.5.2015 10:00:00 žáci Radnice – Sokol Raková





pondělí 4.5.2015 17:00:00 přípravka Sokol Skomelno - Radnice
sobota 9.5.2015 10:00:00 žáci SK Primalex Břasy – Radnice
sobota 9.5.2015 17:00:00 A tým Radnice – Sokol Plasy
neděle 10.5.2015 17:00:00 B tým Radnice – Spartak Strašice A





středa 13.5.2015 17:00:00 přípravka Radnice – TJ Holoubkov
sobota 16.5.2015 17:00:00 A tým Bohemia Kaznějov – Radnice
sobota 16.5.2015 17:00:00 B tým Sokol Dobřív A - Radnice
neděle 17.5.2015 10:00:00 žáci Radnice – TJ Holoubkov





pondělí 18.5.2015 16:00:00 přípravka FK Kohouti B – Radnice
sobota 23.5.2015 10:00:00 žáci Čechie Příkosice – Radnice
sobota 23.5.2015 17:00:00 A tým Radnice – Starý Plzenec
neděle 24.5.2015 17:00:00 B tým Radnice – FK Volduchy B





sobota 30.5.2015 17:00:00 A tým TJ Hrádek – Radnice
neděle 31.5.2015 17:00:00 B tým Sokol Raková B – Radnice





sobota 6.6.2015 17:00:00 A tým Radnice – TJ Tlučná
neděle 7.6.2015 10:00:00 žáci Radnice – TJ Hrádek
neděle 7.6.2015 17:00:00 B tým Radnice – FC Těškov





sobota 13.6.2015 14:30:00 žáci Spartak Strašice – Radnice
sobota 13.6.2015 17:00:00 A tým FK Volduchy – Radnice
sobota 13.6.2015 17:00:00 B tým FC Mirošov - Radnice

Žáci – Okresní přebor
B tým mužů – Okresní přebor mužů
A tým mužů – I.B třída skupina C
Přípravka mladší – okresní přebor mladších přípravek

V uvedeném rozlosování může dojít ještě k dílčím změnám.

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.

Vyhledávání

kniha

Publikaci vydanou k 90 letům kopané v Radnicích si můžete zakoupit v Drogerii Janata, Tabák Zeman, případně v Městské knihovně v Radnicích.

Poslední zápasy "A" týmu

Radnice - Raková 0 : 3

Partneři

Adidas e-shop

Nike e-shop